Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura IMT Model Tjeter Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:20 Traktorë , Gjilan

Rakovica

5 800 EUR

05 Qer 20:43 Traktorë , Pejë

Goma per rimorkio te beogradit

200 EUR

05 Qer 03:57 Traktorë , Besianë

Kok villani

80 EUR

04 Qer 15:00 Traktorë , Skenderaj

Turbo per Rakovic

150 EUR

04 Qer 07:49 Traktorë , Lipjan

frezë 165

1 000 EUR

02 Qer 21:11 Traktorë , Besianë

IMR RAKOVICË / 65 /

02 Qer 07:59 Traktorë , Skenderaj

Shes pllugun bg 755

02 Qer 07:58 Traktorë , Vushtrri

Disqe për pllugj IMT 755 origjinal

90 EUR Price Reduced

02 Qer 07:58 Traktorë , Vushtrri

Vllaçë 4 krah, prodhim IMT origjinal

380 EUR

01 Qer 17:05 Traktorë , Drenas

prekolic

300 EUR

01 Qer 11:29 Traktorë , Kastriot

Rakovica65

6 500 EUR

29 Maj 15:36 Traktorë , Skenderaj

Shes Rakovic 65

5 600 EUR

28 Maj 17:40 Traktorë , Drenas

Shes traktorin 539

3 500 EUR

28 Maj 15:52 Traktorë , Lipjan

Nodet Sejalica

1 500 EUR

26 Maj 10:22 Traktorë , Gjilan

Cisterna Majevica

1 350 EUR

22 Maj 23:36 Traktorë , Therandë

rakovic 65

21 Maj 09:07 Traktorë , Ferizaj

Rimorkio ne shitje

18 Maj 11:32 Traktorë , Besianë

Univerzal 445 ne gjendje shum te mir

1 850 EUR

17 Maj 15:48 Traktorë , Vushtrri

Rakovic 65

5 000 EUR

13 Maj 22:01 Traktorë , Malishevë

rakovica 65

58 EUR

13 Maj 01:05 Traktorë , Skenderaj

U shit flm merr jepTraktor 60

01 Maj 22:21 Traktorë , Besianë

Shes traktorin Renault

13 400 EUR

30 Pri 15:56 Traktorë , Lipjan

Nodet Sejalica

1 500 EUR

25 Pri 07:49 Traktorë , Ferizaj

Traktor

2 100 EUR

24 Pri 10:50 Traktorë , Drenas

shitet kuka e traktorit

12 Pri 20:01 Traktorë , Gjilan

Rakovic 65

11 Pri 11:25 Traktorë , Besianë

John dere 310 ne gjendje shum te mir

1 800 EUR

09 Pri 18:09 Traktorë , Drenas

Shes traktorin 39 me ram

3 500 EUR

29 Mar 08:28 Traktorë , Lipjan

plugovi

5 EUR

17 Mar 08:49 Traktorë , Besianë

Rakovic 65 ne gjendje shum te mir bojm ndrrim

3 300 EUR

12 Mar 19:10 Traktorë , Lipjan

Plugj

200 EUR

10 Mar 17:41 Traktorë , Vushtrri

Rakovic 60

3 100 EUR

09 Mar 19:49 Traktorë , Vushtrri

Shes

05 Mar 19:43 Traktorë , Lipjan

SHES IMT 533 NE GJENDJE SHUM TE MIRE

2 250 EUR

04 Mar 22:56 Traktorë , Lipjan

Shitet

1 EUR

01 Mar 19:07 Traktorë , Prizren

Traktor ford ekonomik

28 Shk 04:50 Traktorë , Viti

Bandash

50 EUR

19 Shk 13:01 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | IMT Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione