TRAKTOR IMT 533 ME PLLUGJI TLISKOVCIT 2100 EURO ..

2 100 EUR

Shitet nga: Traktor 08 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
SHES URGJENT TRAKTORIN NE GJENDJE TE RREGULLT PUNON MIRE DHE KA FUQI DHEZ N'QELS QMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM 044-121341
Traktor
049121341
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione