iveco 35 10 turbo daily

Shitet nga: muhamet 08 Nën 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 133 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Turbo Daily
shitet iveco 35 10 turbo daily rks deri23.01.2020
3.5 ton matorri 2.5 pesha bartese 1000kg ne gjendje te rregullt pune sanaku 415gjat 208 gjan 200 cm nalssi me hibibin vendi ferizaj 044 489 671
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim