Publikuar: Sht 30 2020 09:57

Shitet

EUR

Publikuar: Sht 30 09:57
Shikime: 3
Shitet Mercedes Vario 814 viti 1997 30+1 ulse, klim funksionale, motorrin euro 2, ne gjendje shum te mir me te gjitha serviset e kryera gomat e reja regjistrim deri ne nentor pres blers serioz numri per kontakt ne tel dhe viber ,+38349200668
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione