Pjese per vw t2

Shitet nga: kurtish 08 Tet 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Radiatori ftohes i motorit.boksi i shpejtesive 4 shpejtesi. Anllaseri.alternatori.karteri i motorit.xhami i perprem.pajisjet e nxemjes se mbrendshme.si dhe pjes tjera .blloku i motorit me gjeth kollodok (radilic) motor 1.6 dizel
kurtish
044603914
Leaflet
Në fillim