Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të dëmtuara për pjesë në gjithë Kosovën

Makina të dëmtuara për pjesë në shitje në gjithë Kosovën. MerrJep.com ju ofron mundësi të madhe zgjedhjeje të pjesëve të makinave të përdorura me cilësi të lartë për të gjitha markat dhe modelet.

Gjeni pjesë të makinave të markave të ndryshme si Golf 2, Golf 3, pjesë për Mercedes A Class, Ford Galaxy, Polo, Opel Fronterat, Opel Corsa, Golf 5, VW Passat dhe shumë marka tjera.

Dje 15:26 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Prishtinë

Nissan per pjese

1 EUR

Përzgjedhje e madhe e makinave për pjesë këmbimi dhe pjesë të përdorura nga markat dhe modelet më të njohura të makinave. Gjej pjesë për vetura, motorë, kamion, kamionetë dhe automjete tjera në MerrJep.com.


Makina të dëmtuara për pjesë në shitje


MerrJep ju ofrojmë një gamë të gjerë makinash në kushte të ndryshme me trup të dëmtuar ose probleme mekanike. Nëse jeni duke kërkuar për makina të dëmtuara për pjesë, gjithmonë mund t'i gjeni këtu në MerrJep.com.

Kërkoni për makina të dëmtuara për pjesë dhe gjeni makina të aksidentuara në shitje, pjesë këmbimi të reja, auto pjesë të përdorura, pjesë për vetura, kamionë, kamionet, motoçikleta dhe shumë automjete tjera.

Shikoni shpalljet për marka të ndryshme të makinave si Golf 2, Opel Zafira, Opel Astra, VW Passat, Opel Combo 1.7 CDTI, Peugeot, Mercedes, Audi dhe shumë marka dhe modele tjera të veturave.


Blini pjesë të reja dhe të përdorura për makina


Po kërkoni pjesë të reja apo të përdorura për makina, vetura, motorë, kamionë apo makina tjera?

Kërkoni shpallje në kategorinë "Makina të dëmtuara për pjesë" dhe gjej pjesë këmbimi dhe pjesë të përdorura si dyer, goma, haub, motorë për vetura dhe makina të ndryshme, fellne, drita, branik dhe shumë pjesë tjera të automjeteve.


Blini dhe shisni makina të dëmtuara për pjesë


Eja në platformën më të madhe për tregti online dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve dhe blerësve nga gjithë Kosova. Kërko për pjesë të ndryshme për makina, vetura, kamionë, kamionetë, motoçikletë dhe automjete tjera dhe gjeni ofertën ideale për ju.


Nëse keni makina të dëmtuara për pjesë, pjesë këmbimi apo pjesë të përdorura regjistroni shpallje dhe plotësoni informacionet e nevojshme në formularin për regjistrim dhe gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra vizitorëve ditor të MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione