Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 28 2023 11:26

Skuter Elektrik City Coco Full Extra 2022 Model

Publikuar: Sht 28 11:26
Shikime: 14

City Coco
I ri 2022
Dy ulese
Motorri l:60w-12002
Shpejtesia MAX 60 KM/h
Me nje Mbushje Deri 60 Orë
Full Extra
Drite LED
Tregues
Bori(cfiren)
3 shpejtesi
I pershtatem dhe i preferueshëm per qytet
Tel +38345279209
Transporti Falas#kros#ATV#cross#per femij#kross#motora#motorra per femij#atv#4gomsh#motorr#motorr 4gomsh#ATV#Motorr#49cc#50cc#125cc#150cc#200cc#250cc#motorr#125cc#ATV#4gomsh#Atv per femij#ATV 200 CC#ATV 125 CC #MotoCros#Motorra#Prishtina #Albania##Kosova#Peja#Decani#Atventure#ATV Kros#Skuter#Karkalec#
Përshkrimi i linkut

Moto-D

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Moto-D është lider në tregun Motoçikletav paisjeve motorike, dhe paisjeve përcjellëse.
Si dhe Gjeneratorve dhe Biçikletave!
+38345279209
14
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 25 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345279209

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione