Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Model Tjeter Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:57 Skuter , Gjilan

Tell Sileverblade 125 cc 2016

1 050 EUR

Dje 18:17 Skuter , Pejë

Shitet

250 EUR

Dje 11:31 Skuter , Therandë

Shiten Skuterat

1 080 EUR Price Reduced

26 Sht 08:20 Skuter , Pejë

Shes Motorr HL-150 Cc

600 EUR

26 Sht 05:55 Skuter , Pejë

Motorr-HL-150 Cc

650 EUR

25 Sht 09:10 Skuter , Ferizaj

NAS

1 EUR

24 Sht 20:50 Skuter , Drenas

Rex RS450 70cc

650 EUR

24 Sht 20:28 Skuter , Burim

Mondial150cc

250 EUR

23 Sht 19:15 Skuter , Pejë

Motorr-HL-150 Cc

600 EUR

23 Sht 15:16
Linku:
Skuter , Prizren

Nas 150cc

1 700 EUR

22 Sht 09:38 Skuter , Ferizaj

NAS

21 Sht 11:24 Skuter , Prishtinë

MUSTANG NAS

700 EUR

21 Sht 11:09 Skuter , Prishtinë

MUSTANG NAS

1 500 EUR

21 Sht 08:19 Skuter , Ferizaj

NAS

20 Sht 06:41 Skuter , Viti

Mondial 150

150 EUR Price Reduced

18 Sht 14:56 Skuter , Gjilan

skuter

190 EUR

18 Sht 00:48 Skuter , Gjakovë

TELL HONDA YAMAHA

2 000 EUR

17 Sht 22:07 Skuter , Prishtinë

Aerox malossi stage 6 80cc

1 200 EUR

15 Sht 10:55 Skuter , Gjilan

skuter

190 EUR

11 Sht 15:48 Skuter , Gjilan

skuter

220 EUR

11 Sht 15:08 Skuter , Ferizaj

Citycoco super qmim 00km 2023

650 EUR

11 Sht 01:32 Skuter , Prizren

Skuter NAS MUSTANG 125cc 2022

1 050 EUR

09 Sht 21:17 Skuter , Rahovec

Skuter 125cc 6100km

09 Sht 20:18 Skuter , Ferizaj

CityCoco | Skuter Elektrik 00km te ri 2023

09 Sht 19:47 Skuter , Lipjan

Skuter

550 EUR

09 Sht 16:37 Skuter , Ferizaj

CityCoco | Skuter Elektrik 00km te ri 2023

09 Sht 16:37 Skuter , Ferizaj

CityCoco | Skuter elektrik F1 00km te ri

09 Sht 11:50 Skuter , Vushtrri

SHES SKUTER 150CC NE GJENDJE TMIR

290 EUR

07 Sht 10:56 Skuter , Mitrovicë

Shitet Biciklla 80 euro

80 EUR Price Reduced

05 Sht 12:24 Skuter , Prishtinë

Tell zahara 125 c

05 Sht 12:19 Skuter , Prizren

Tell zahara 125c

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione