Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skutera - Të rinj dhe të përdorur të markave të ndryshme në shitje

Adly , 318
Aprillia , 4
Aeon , 124
Aixam , 64
Aprilia , 1090
Peugeot , 2
Arctic Cat , 19
Baotian , 117
Yamaha , 1
Barossa , 29
Bashan , 11
Beeline , 14
Benelli , 44
Piaggio , 1
Beta , 21
Bimota , 77
Blata , 3
BMW , 105
Boom , 3
BRP , 2
BSA , 2
Buell , 2
Cagiva , 10
Can Am , 7
Cectek , 2
CFMOTO , 18
CPI , 84
Daelim , 82
Derbi , 40
Dinli , 1
DKW , 1
Ducati , 23
e-max , 10
emco , 1
E-Ton , 3
Explorer , 27
Gasgas , 3
Generic , 21
Gilera , 327
GOES , 2
Gorilla , 8
Honda , 1029
Husaberg , 6
Husqvarna , 16
Hyosung , 12
Indian , 7
Italjet , 51
Jawa , 6
Jinling , 14
Kawasaki , 43
Keeway , 103
Kimi , 7
Kingway , 4
Knievel , 4
KTM , 18
Kymco , 496
Laverda , 36
Lifan , 44
Linhai , 30
LML , 1
Luxxon , 1
Maico , 6
Malaguti , 234
MBK , 75
Megelli , 9
Motobi , 43
Moto Guzzi , 11
Motowell , 124
MV Agusta , 1
Mz , 21
Norton , 3
NSU , 7
Online , 50
Pegasus , 8
Peugeot , 1046
PGO , 51
Piaggio , 1976
Polaris , 2
Puch , 56
Quadro , 5
Rewaco , 4
Rivero , 21
Sachs , 7
Sherco , 1
Shineray , 9
Simson , 4
Skyteam , 17
SMC , 13
Suzuki , 416
SYM , 393
TGB , 46
TM , 12
Triton , 4
Triumph , 3
Vespa , 328
WMI , 1
Yamaha , 2419
Zero , 4
Zhongyu , 8

Skutera të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni skuterë të ri apo të përdorur në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të skuterave të ri dhe të përdorur në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për skutera të rinj dhe të përdorur në mesin e 8.309 shpalljeve. Përzgjedhje e madhe e Skuterëve Peugeot, Honda, Kawasaki, Kymco, Suzuki, Aprilia, Suzuki, Piaggio, Vespa e shumë lloje tjera të skuterave në shitje.

Sot 15:05 Skuter , Prishtinë

Gilera Runner ST 200 CC

2 400 EUR

Sot 14:44 Skuter , Prishtinë

Skuter 250cc

850 EUR

Sot 14:39 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

560 EUR

Sot 14:27 Skuter , Dardanë

Skuter Honda

720 EUR

Sot 14:24 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

980 EUR

Sot 14:20 Skuter , Prizren

Ne shitje yamaha xq master 125 cc

1 600 EUR

Sot 14:10 Skuter , Pejë

BEVERLY 350 ST - ABS/ASR - 2016 - RKS -

Sot 14:10 Skuter , Prizren

shes yamaha xmax 300 cc RKS

6 500 EUR

Sot 13:23 Skuter , Prishtinë

Yamaha XMAX 300 2021/22

1 EUR Price Reduced

Sot 13:12 Skuter , Prizren

Yamaha X-MAX

3 800 EUR

Sot 13:09 Skuter , Prishtinë

Gilera runerr 125cc 2010 me dogan

1 300 EUR Price Reduced

Sot 12:41 Skuter , Pejë

Vespa Gts 300 cc 2017 Abs Asr

4 200 EUR

Sot 12:41 Skuter , Pejë

Gilera Runner ST 125 -2009

1 400 EUR

Sot 12:32 Skuter , Prizren

Shitet skuteri pezho

550 EUR

Sot 12:32 Skuter , Ferizaj

Nas a8 125 cc

1 200 EUR

Sot 11:53 Skuter , Prizren

në shitje vespa 300 cc super sport

4 100 EUR

Sot 01:08 Skuter , Gjilan

Mondial 150c

Sot 00:48 Skuter , Therandë

Shiten Skuterat

1 080 EUR Price Reduced

Sot 00:06 Skuter , Prishtinë

SKUTERI 50cc

600 EUR

Dje 23:44 Skuter , Pejë

Vespa gt 200 2004

1 800 EUR

Dje 23:26 Skuter , Gjilan

Tell Sileverblade 125 cc 2016

1 050 EUR

Dje 23:22 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

770 EUR

Dje 23:20 Skuter , Prizren

T Max 530 DX

10 700 EUR

Dje 22:02 Skuter , Gjilan

Skuter Mondiall

310 EUR

Dje 20:43 Skuter , Pejë

Piaggio Beverly Tourer 250ie

2 400 EUR

Kërkoni shpallje për skutera të ri dhe të përdorur në MerrJep.com dhe gjeni skutera Peugeout, skutera Honda, skutera Kawasaki, skutera Kymco, skutera Suzuki, skutera Piaggio dhe lloje tjera të skuterave të ri dhe të përdorur në shitje.


Skutera në shitje


Jeni duke kërkuar të bleni skutera? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të madhje zgjedhjeje për Skuter nga markat më të njohura në botë si Honda, Kawasaki, Suzuki dhe shumë marka tjera.


Shikoni shpalljet për skutera për të cilët ju jeni të interesuar ne mesin e 8.309 shpalljeve për motoçikleta të reja dhe të përdorura të markave Honda, Suzuki, Yamaha, Peugeout dhe shumë të tjera.


Shisni skutera të markave të ndryshme, të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Shitja e gjërave të reja dhe të përdorura nuk ka qenë kurrë më e lehtë.


Keni skutera për të shitur? Eja në tregun më të madh për tregti online.


Shisni skuterë shpejt, lehtë dhe sigurt në MerrJep.com. Plotësoni të gjitha të dhënat për skuterin që dëshironi të shisni dhe tërhiqni blerësit potencial për shpalljen tuaj.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione