4 Goma continental 235/55 R19

Shitet nga: Muhamet 13 Gush 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Deçan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan pak te perdorura,dhe jan ruajtne ne vend te erret dhe te fresket,çka osht shum me rendesi per goma.Gomat jan te vitit 2012.per Info na kontaktoni ne kta nr.044 859778 0se +4915786611212 viber ose waths app.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim