Bakllava

Shitet nga: Sh. G Dje 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Punojmë bakllava , kemi përvojë dhe garantojmë kualitet.

Për më shumë informata kontaktoni në tel. 044 908 278,044 900 781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim