Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpallje për Përgatitje dhe Shërbim të Ushqimit


Shërbime për përgatitje dhe shërbim të ushqimeve dhe ëmbëlsirave të ndryshme. Kërko shpallje për përgatitje të ushqimeve të ndryshme si ëmbëlsira, bakllava, flija me porosi, suxhuk të shtëpisë, ushqime tradicionale si dhe gjej punë si përgatitëse e ushqimit dhe kuzhinier apo shërbime tjera të ngjajshme.23 Mar 18:43 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Kastriot

Duj

2 EUR

07 Mar 00:55 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Drenas

Friz Gorenje

120 EUR

11 Shk 20:50 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Klinë

I freskët

1 EUR

22 Sht 10:16 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Gjilan

dhoma gjumit

400 EUR

18 Sht 15:37 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Gjakovë

Bejm Flija me porosi

10 Sht 12:42 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Pejë

Bluajm Speca

26 Gush 23:18 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Prishtinë

Kujdestare

20 202 EUR

06 Gush 03:40 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ferizaj

Bakllava

23 Korr 22:38 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ferizaj

Bakllava

19 Korr 18:08 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ferizaj

Bakllava me porosi

50 EUR

19 Korr 00:59 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Ferizaj

Bakllava me porosi

20 Maj 18:00 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Prizren

Sherbim

1 EUR

10 Maj 08:11 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Besianë

Shes miell

40 EUR

24 Mar 10:49 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Pejë

shiten vitrinat

19 Mar 14:42 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Gjilan

mish i terur

21 EUR

11 Jan 21:35 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Viti

Mjalt ne shitje ne Viti

23 Qer 01:17 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit  ·  Fushë Kosovë

Torte me porosi


Keni nevojë për shërbyes apo ushqim të gatshëm për evente të ndryshme familjare? MerrJep.com iu ofron mundësinë të kontaktoni me persona apo kompani që ofrojnë shërbime apo përgatisin ushqime të ndryshme me porosi.


Shpallje për përgatitje dhe shërbim të ushqimeve


Kërko shpallje për përgatitje dhe shërbim të ushqimeve të ndryshme si ëmbëlsira, bakllava, flija me porosi, suxhuk të shtëpisë, ushqime tradicionale, mjaltë bio, torte me porosi si dhe gjej punë si kuzhiner/e,ndihmës kuzhinier/e apo shërbyes i ushqimit për evente të ndryshme.


Regjistro shpallje falas për shërbim dhe përgatitje të ushqimit


Gjeni klientin tuaj potencial duke regjistruar shpallje falas për shërbime dhe përgatitje të ushqimit në MerrJep.com. Plotëso formularin e regjistrimit me të gjitha informacionet e nevojshme dhe vendos shpalljen tuaj në mesin e qindra shpalljeve për shërbim dhe përgatitje të ushqimit në MerrJep.com.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione