Maica polo

Shitet nga: Qendrim 05 Korr 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes maica me shumic polo numrat jan s/m/l/xl jan kto ngjyra qe shihen ne foto maicat jan te ardhura prej turkis direkt kush asht i interesum mundet mem kontaktu ne numrin tim +38345617012 1 maic kushton 8.50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim