Note 4

Shitet nga: Not4 26 Pri 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 4
Galaxy Note 4 me pllakë (motherboard) defekt, shitet per pjesë, ekran dhe paisjet tjera, perveq pllakes qe e ka te prisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim