Publikuar: Maj 30 2023 11:21

Aparata kunder lageshtisë me qira☎️

EUR

Publikuar: Maj 30 11:21
Shikime: 20
Aparate kundër Lagështis💧- Mykut IPEN ME QIRA+383-44--395-435 ☎️

Aparate kundër Lagështis💧 – Extrem të shpejta 158L- 24h

+383-44--395-435 ☎️

Aparate kundër mykut lagështis- në mure –dysheme: Aparatet jan:Prodhim Zvicrrane me kapacitet prej 10 litra deri 158Litra,- Prej 10m2 deri 2000m2 Maqinat e heqen Lagështin-Mykun Në mënyrë të shpejtë,dhe të sigurt. : Tharjen e gletit -ngjyra-llaqev -mallter –ybercuk,tharjen e lagështis pas vershimëv,tharjen elagështis gjatë ndertimit dhe rinovimit: ndërtime të shpejta dhe të sigurta ,me Aparate moderrne. Viber-WhatsApp +38344-395-435
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
20
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344395435

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione