Dritare dhe dyer të mbrendshme

Shitet nga: Vedat 20 Gush 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
URGJENT shiten 2 dritare të plastikës me dimenzione 160x140.
4 dyer të mbrendshme.
1 derë e hyrjes.
1 vitrin për lokal afarist.
1 klimë air kondicioner.

Viber +38344320712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim