Punime me gure

0 EUR

Shitet nga: beqir 24 Gush 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
punojmë me gurë,aksesorë oborri, rrethoja oborri. Punime artistike, klasike dhe kombinim me dru, veranda ,fontana, skara, oxhaqe te brendshme dhe te jashtme. Punojme me dru ne kombinim me klasiken dhe modernen, si dhe mbuloje reklama. nr. telefonit 044297113
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione