Inventar nga 100% druri i arrë pa pjesë të iveri..

400 EUR

Shitet nga: Berat Alili 13 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
dru arre i plotë (dru masiv) në modë dhe me mundësi të lehtë qmontimi pa bulona. pjesë e veqante per vendosjen e Televizionit , te resiverit, te DVD-se, inventari eshte nje gjendje te mire dhe i pademtueshem nga insektet, poashtu me garancion jetëgjatesie!
Berat Alili
045686876
Leaflet
Në fillim