Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rafte të rinj dhe të përdorur në shitje

Rafte të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni rafte me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju.


Kërkoni shpallje për rafte për lokal, rafte për markete, inventar për barnatore, rafte për libra, rafte për markete, rafte për këpucë si dhe modele tjera të rafteve në mesin e 2.438 shpalljeve për rafte në gjithë Kosovën.


17 Shk 02:25
Linku:
Rafte të ndryshme  ·  Besianë

Inventar (Rafta) Marketi

1 EUR


Sot 01:06 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Raft ose Komode

60 EUR

Sot 01:02 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Raft per zyre

60 EUR

Dje 17:26 Rafte të ndryshme  ·  Prizren

Shiten komoda

25 EUR

Dje 17:19 Rafte të ndryshme  ·  Therandë

rafte per lokale

400 EUR

Dje 14:13 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Shitet komodina per koridor

120 EUR Price Reduced

Dje 13:13 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Rafta industrial

75 EUR

Dje 11:26 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Rafta per Lokal

10 EUR

22 Shk 17:35 Rafte të ndryshme  ·  Malishevë

Tavolin recepsioni

110 EUR

22 Shk 17:17 Rafte të ndryshme  ·  Malishevë

Tavolin recepsioni

110 EUR

22 Shk 13:56 Rafte të ndryshme  ·  Prizren

Ormana per dhom

100 EUR

22 Shk 12:56 Rafte të ndryshme  ·  Lipjan

Shiten

200 EUR

22 Shk 09:22 Rafte të ndryshme  ·  Pejë

Shitet dollapi

100 EUR Price Reduced

21 Shk 18:17 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Shiten iventari

100 EUR

21 Shk 14:23 Rafte të ndryshme  ·  Prizren

Kukllat per vitrin

60 EUR

21 Shk 00:38 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Kuti druri

22 EUR

21 Shk 00:33 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Kuti te drurit per mur

22 EUR

20 Shk 17:16 Rafte të ndryshme  ·  Pejë

Shiten raftet e kuzhines + shanki

100 EUR

20 Shk 08:34 Rafte të ndryshme  ·  Vushtrri

Shiten Raftat...

19 Shk 20:04 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

Rafte per Shitore 1 Raft 80 eu

490 EUR Price Reduced

19 Shk 19:33 Rafte të ndryshme  ·  Klinë

Inventar per Frizerka

600 EUR

19 Shk 18:42 Rafte të ndryshme  ·  Pejë

Raft per mobilshop me drita

130 EUR Price Reduced

18 Shk 18:33 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Rrafte per butike

18 Shk 18:11 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Set per zyre

390 EUR

18 Shk 15:18 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Dollapme rafte i bardhe

80 EUR

18 Shk 02:35 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Komodë

50 EUR

17 Shk 15:18 Rafte të ndryshme  ·  Pejë

Shiten elementet e kuzhines

200 EUR

17 Shk 13:24 Rafte të ndryshme  ·  Besianë

rafta kaca rafti bukes

3 500 EUR

17 Shk 13:11 Rafte të ndryshme  ·  Pejë

Shiten elementet e kuzhines

200 EUR

17 Shk 02:35 Rafte të ndryshme  ·  Therandë

Orman Rrobash

50 EUR

17 Shk 02:32 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

Raft me 70fioka per Barnatore

2 000 EUR

17 Shk 02:31 Rafte të ndryshme  ·  Ferizaj

Komod e bardh

130 EUR

17 Shk 02:26 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

Shanki ne shitje

60 EUR

17 Shk 02:25 Rafte të ndryshme  ·  Besianë

Inventar (Rafta) Marketi

1 EUR

16 Shk 12:05 Rafte të ndryshme  ·  Prizren

Varse per tesha me rrota

20 EUR

15 Shk 19:59 Rafte të ndryshme  ·  Pejë

Shitet dollapi dhomen e dites

300 EUR Price Reduced

15 Shk 13:18 Rafte të ndryshme  ·  Gjakovë

Shitet

15 Shk 09:51 Rafte të ndryshme  ·  Prizren

Shitet inventari

2 000 EUR

14 Shk 21:34 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Kembe tavoline 15€ copa

15 EUR

14 Shk 11:04 Rafte të ndryshme  ·  Rahovec

Komodin

13 Shk 10:38 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Shitet shanku (recepsioni)

385 EUR

12 Shk 09:39 Rafte të ndryshme  ·  Prizren

KËNDE PËR RAFTE

11 Shk 20:28 Rafte të ndryshme  ·  Prishtinë

Recepcioni ne shitje!!

350 EUR

11 Shk 16:41 Rafte të ndryshme  ·  Fushë Kosovë

Shitën

1 EUR

10 Shk 12:26 Rafte të ndryshme  ·  Gjilan

Shitet Komoda

50 EUR

Përzgjedhje e rafteve të ndryshëm të ri dhe të përdorur në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të zgjedhni rafte nga më të ndryshmet me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni raftin që të duhet shpejt dhe lehtë në MerrJep.com duke përdorur filtrat për kërkim dhe blej raftin që i përshtatet shtëpisë, lokalit apo marketit tuaj.


Gjeni rafte të ndryshëm në MerrJep.com


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjeni rafta për libra, rafta për lokal, rafte për market, inventarë për barnatore, dollapa dhe tavolina për dyqan, inventar për butik dhe lloje të tjera të rafteve në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju me çmimet më të volitshme në treg.


Bli dhe shit rafte në MerrJep.com


Kërko shpallje për rafte të ri dhe të përdorur në MerrJep.com. Gjeni ofertat më të mira për rafte për libra, rafte për lokal, rafte për market, inventarë për barnatore, dollapa dhe tavolina për dyqan, inventar për butik me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Nëse keni rafte të ri dhe të përdorur eja në MerrJep.com. Shit shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për raftet që dëshironi të shisni dhe listoni të gjitha informacionet e nevojshme dhe përshkrimin e saktë të raftit.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi të raftit nga të gjitha këndet në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të raftit tek blerësit potencial.




Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione