TEDNA SHATORA ME DER &NXEMJE 044280873

0 EUR

Shitet nga: TENDA Sot 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
JAPIM BE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH TE NE GEJNI SHERBIM KORREKT TE SHPEJT DHE ME QMIME TE VOLITSHME 044280873 viber +38344280873 tenda
Leaflet
Në fillim