Krevet,maxi cos,karrika per femij

60 EUR

Shitet nga: Migena 21 Shk 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes krevetin maxi cosen edhe karriken per femij.Jan te perdoruna po jan ngjendje shum te mir,karrika edhe maxi cosa jan te ardhura nga jasht,kreveti lekundet dhe munet me u perdor edhe ne vend te djepit,maxi cosa munet me u perdor edhe si ulse per vetur.
Per mashum info kontaktoni ket numer
Leaflet
Në fillim