Frigorifer

180 EUR

21 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Syl 29 Korr 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë objekt për 21 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Prodhimet
Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi
LG
Modeli
Model Tjeter
Shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt te interesuarit te kontaktojn ne nr 049580460
Leaflet
Në fillim