Shes Mikrovalë Samsung

30 EUR

Shitet nga: Virtyt 24 Tet 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Samsung
Shes mikrovalë samsung GW71C me sistemin Triple Distribution System T.D.S.Ështe shume e ruajtur dhe e perdorur vetem nje vit
Virtyt
Leaflet
Në fillim