Shitet KORG PA X3

Shitet nga: Flamur 26 Sht 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Ne gjendje te rhume te mire , 76 kay, mundet ehe ndrrim me X4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim