Leshojmë me Qira Muzikë per Dasma Fejesa Syneti

Shitet nga: Bashka 12 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
leshojm apo Japim me Qera Muzikën Komplet Për Dasma Fejesa Syneti Ahengje te Ndryshme. me 1500,wat zgjerim
Qmimi sipas marveshjes me klientin
Info tel 044376920 viber +38344376920 Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim