Zogj

19 EUR

25 EUR

Shitet nga: arben 25 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shes 2 zogj njeri me ngjyre te kalter dhe tjetri me ngjyre te gjelber.Ne cmim perfshihet edhe kafazi.
Leaflet
Në fillim