Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpendë në shitje


Shpend të ndryshme në shitje. Kërko shpallje për shpend të ndryshme dhe gjej pula, zogj, gjela, qura, kanarina, papagalla, gardelina, gusa, pëllumba, bleta dhe shpend tjerë të ndryshëm në shitje.


Kërko shpend në bazë të filtrave për kërkim dhe gjej shpejt dhe lehtë shpendët që ju kërkoni në mesin e 3.961 shpalljeve për shpend në gjithë Kosovën.Sot 08:46 Shpendë  ·  Lipjan

Shitet Qurani

Dje 21:55 Shpendë  ·  Prishtinë

Pula Piklajka

260 EUR

Dje 19:47 Shpendë  ·  Gjilan

Pula

1 EUR

Dje 19:22 Shpendë  ·  Burim

U shiteeen)

1 EUR Price Reduced

Dje 18:11 Shpendë  ·  Lipjan

Shes 2 qurana dhe 4 qura te zeza

Dje 17:14 Shpendë  ·  Skenderaj

Shiten

Dje 12:34 Shpendë  ·  Gjilan

Shitetn zogzat

1 EUR

Dje 09:46 Shpendë  ·  Mitrovicë

Papagaj qifte

25 EUR

Dje 09:45 Shpendë  ·  Mitrovicë

Papagaj Cockatiel

Dje 09:43 Shpendë  ·  Mitrovicë

Papagall Green check

80 EUR Price Reduced

Dje 09:42 Shpendë  ·  Mitrovicë

Papagalla qifte budgie

Dje 09:41 Shpendë  ·  Mitrovicë

Papagall Pearly parakeet i veqante

160 EUR Price Reduced

Dje 09:41 Shpendë  ·  Mitrovicë

Papagalla Kakariki

Dje 09:40 Shpendë  ·  Mitrovicë

Kanarina Malino kengetar

27 Shk 15:25 Shpendë  ·  Drenas

shiten gusat

1 EUR

27 Shk 14:27 Shpendë  ·  Gjilan

Termostat XH-W3001 per inkubator

13 EUR Price Reduced

27 Shk 14:08 Shpendë  ·  Prishtinë

Papagalla qift, shume te veqant.

40 EUR

26 Shk 21:19 Shpendë  ·  Drenas

Shiten zojt

3 EUR

25 Shk 13:09 Shpendë  ·  Viti

Pula

25 Shk 11:37 Shpendë  ·  Lipjan

Shiten gjelat

25 Shk 03:50 Shpendë  ·  Pejë

Shes 10 gjela amrok

1 EUR

24 Shk 23:44 Shpendë  ·  Pejë

Pula

15 EUR

24 Shk 13:17 Shpendë  ·  Prishtinë

Shiten Paunat Mashkuj

22 Shk 20:04 Shpendë  ·  Gjakovë

gjelat

22 Shk 15:26 Shpendë  ·  Mitrovicë

Aleksander qifte

130 EUR

21 Shk 19:16 Shpendë  ·  Klinë

gjel

25 EUR

21 Shk 19:09 Shpendë  ·  Skenderaj

Knusa ne shitje

25 EUR

21 Shk 08:16 Shpendë  ·  Drenas

Gjela Amrok origjinal

60 EUR

20 Shk 18:16 Shpendë  ·  Prizren

Gjeli

30 EUR

20 Shk 16:49 Shpendë  ·  Burim

Nimfa

1 EUR

20 Shk 11:14 Shpendë  ·  Besianë

Shiten pulat

155 EUR

20 Shk 06:49 Shpendë  ·  Kastriot

Rimorkio prekolic me qmim në foto kosov Mazgit km7 Prishtinn

320 EUR

20 Shk 06:33 Shpendë  ·  Pejë

Shiten pulat 2+1!

80 EUR

19 Shk 20:14 Shpendë  ·  Besianë

Vez te pulave dhe te shotav te fresketa

19 Shk 18:56 Shpendë  ·  Mitrovicë

Papagaj love birds

19 Shk 17:37 Shpendë  ·  Lipjan

Quran

19 Shk 15:35 Shpendë  ·  Prishtinë

Knusa

20 EUR

19 Shk 12:44 Shpendë  ·  Drenas

SHITET GJELI

40 EUR

18 Shk 18:17 Shpendë  ·  Besianë

Vez te shotav japanka

18 Shk 17:42 Shpendë  ·  Prishtinë

Papagall son conur mashkull

180 EUR

18 Shk 08:19 Shpendë  ·  Skenderaj

Shiten 10 gjela ka 25 €

17 Shk 19:37 Shpendë  ·  Gjilan

Shes vezë

17 Shk 15:18 Shpendë  ·  Pejë

Shiten

17 Shk 15:14 Shpendë  ·  Viti

Shpez të ndryshme

17 Shk 12:41 Shpendë  ·  Ferizaj

Shitet ikuptori qeljen e zoxhe

17 Shk 02:33 Shpendë  ·  Prishtinë

Kanarina

50 EUR

16 Shk 18:25 Shpendë  ·  Burim

Shiten pulat

15 Shk 17:14 Shpendë  ·  Gjakovë

Gjelat

1 EUR


Jeni adhurues i shpendëve? Ju tashmë jeni duke kërkuar në kategorinë e duhur. Platforma MerrJep.com ofron shumëllojshmëri të shpendëve me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Shpend të ndryshme në shitje


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu përzgjedhjen e shpendëve nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Kërko shpallje për shpend dhe gjej pula, zogj, gjela, qura, kanarina, papagalla, gardelina, gusa, pëllumba, bleta dhe shpend tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Blej dhe shit shpend në MerrJep.com


Kërko shpallje për shpend të ndryshme në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për shpend si pula, zogj, gjela, qura, kanarina, papagalla, gardelina, gusa, pëllumba, bleta dhe lloje tjera të shpendëve në MerrJep.com.


Nëse keni shpend për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për shpend dhe gjej blerësin potencial në mesin e 3.981 shpalljeve për shpend të ndryshmëm në gjithë Kosovën.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione