Maica dhe disa bluza(xhampera)

Shitet nga: adrian 30 Tet 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 EUR   4 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për meshkuj
Shihen ne foto disa maica dhe bluza me Shqiponje . Jan te ardhura nga zvicrra , jan te reja dhe te pa perdorura dhe me material te mir . Te gjitha jan ne foto tjerat jan shitur . Ka nr te ndryshum . Nese mirren mbi 10 copa qmimi 2.50€ per cop . Kurse qmimi i nje maice eshte 3.50€ nga (30CHF) .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim