Lokali ipet me qera përball gjykates

Jepet me qera nga: Blerim BIXHAKU 15 Nën 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lokali ipet me qera , lokali osht i gatshëm për shfrytzim për afarizëm posedon dhe parking.
Lokali gjendet ne rrugën kryesore gjilan - kamenic perball gjykates.
Blerim BIXHAKU
044279322
Leaflet
Në fillim