Artanë - Shitet shtëpia

Shitet nga: Milaim 11 Maj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 550 EUR   9 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kolonia e vjeter 16000
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Artanë
Shitet shtëpia me 70 m2 në Artanë ,shtëpia posedon rrymë ,ujë dhe kanalizim. Gjithashtu ka depo dhe garazhin .Ka kopshtin me 50 drunj pemësh.
Për më shum informacione kontaktoni në nr.tel : 044 861 359
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim