Shitet/Nderrohet Shtepia+Lokali

Shitet nga: --- 28 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Llabjan
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Artanë
Shitet ose ndrrohet me banes ne Prishtine , Shtepia ka 4 dhoma , Sallon 40m2 , 2 Banjo , Pordum , Lokali ka 30m2 dhe 35m2 terrase , 2 Garazhda dhe disa objekte tjera , Shtepia posedon , rryme , 2 ujra me ramje te lire , Bunarë dhe ujesjellsin e fshatit , kanalizimin , dhe Internet me Fiber. Gjindet ne buze te magjistrales Prishtine-Gjilane ne Fshatin Llabjan. Shtepia ka rreth 30Ari truall , te mbjellura me peme , molla .kumblla , mjedrra ,vishnje etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim