urgjent shiten 80 ari prekovc qmimi 300 euro ari

24 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Gani 11 Shk 22:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
shiten tokat ne mes kmetovcit dhe verbices 200 000 EUR
Urgjent shiten 3 hektar ne llajshevc prishtin 75 000 EUR
urgjent shiten dy yrtat te zabeli sahit Ages 42 000 EUR
Shitën 900m 90 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Artanë
toka gjindet ne prekovc ideale per villa apo vikendica ka pamje te bukur ka rrugen ujin edhe rrymen qmimi 300 euro ari te interesuarit lajmronu te agjensioni Ganiu
Leaflet
shiten 50 ari ne koretisht afer ferizit petroll 250 000 EUR
SHITEN 23 ARI NE PREKOVC KOMUNA NOVOBERDOS 6 600 EUR
Urgjent shiteen 30 ari ne Gjilan 270 000 EUR
shiteten 26 ari ne perlepnic 52 000 EUR
Në fillim