Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tokë në shitje - Shpallje për Tokë/Fusha dhe farma

Prishtinë , 16838
Gjilan , 4219
Pejë , 2782
Prizren , 2676
Ferizaj , 2551
Lipjan , 2174
Mitrovicë , 1687
Vushtrri , 1584
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar tokë në shitje? Tashmë ju jeni në vendin e duhur! Gjeni tokën ideale për ju sot! Vetëm duke shikuar shpalljet për tokë në shitje në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni 31.000 shpallje për tokë në shitje në Prishtinë, tokë bujqësore në shitje, tokë në Prevallë si dhe tokë në shitjeBrezovicë,Fushë Kosovë, Lipjan dhe gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme në treg dhe me ofertat më të mira për ju.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu shit-blerje të shpejtë të tokës nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Tokë në shitje


MerrJep.com, vendi më i madh për tregti online në Kosovë, ju ndihmon të gjeni tokë në shitje të përshtatshme për ndërtim, veprimtari bujqësore etj në qytete dhe vende të ndryshme të Kosovës.


Gjeni shpallje për tokë në shitje të përshtatshme për veprimtari bujqësore, ndërtim, pllac, fushë dhe veçori tjera dhe zgjedhni tokën ideale për ju në mesin e mijëra shpalljeve për tokë në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Lipjan dhe gjithë Kosovën.


Shpalljet për tokë në shitje që mund t'i gjeni në MerrJep.com janë të postuara nga persona fizik dhe agjensione patundëshmërie. Varësisht nëse dëshironi të bleni tokë në shitje nga persona fizik apo agjension patundshmërie, në MerrJep.com mund t'i gjeni të dyja opsionet.


Tokë në shitje - Oferta nga agjensionet e patundshmërisë


MerrJep.com ka të regjistruara qindra agjensione të patundshmërive të cilët merren me shit-blerjen e tokave. Prandaj, nëse ju jeni të interesuar të bleni një tokë në shitje përmes agjensionit dhe jo personalisht, mjafton që t'i kontaktoni agjensionet e patundshmërive që janë të listuara në MerrJep.com.


Tokë në shitje - Shpallje nga persona fizik


Në kategorinë person fizik, ju mund të gjeni shpallje për tokë në shitje të postuara personalisht nga pronari i tokës. Në këtë mënyrë ju do të kontaktoni direkt pronarin e tokës për të cilën ju jeni të interesuar dhe të darkordoheni për vazhdimësinë e procesit të shit-blerjes së tokës.


Si të gjeni tokë të përshtatshme për ju?


Me mbi 30.000 shpallje për tokë në shitje, gjetja e tokës ideale për ju mund të rezultojë si e vështirë. Për këtë arsye, ne ju rekomandojmë të filtroni shpalljet me anë të filtrave të posaçshëm për kërkim dhe të gjeni tokë që i përshtatet nevojave dhe kërkesave tuaja brenda pak minutave.


Filtrat që mund t'i kërkoni për filtrim më të saktë të shpalljeve për tokë në shitje janë:


• Vendndodhja


• Çmimi


• Lloji i tokës


• Kompani


• Person Fizik


Pra, me përdorimin e filtrave të posaçshëm për kërkim të shpalljeve për tokë në shitje, juve do të ju lehtësohet procesi i gjetjes së një toke të përshtatshme për ju dhe rezultatet që ju do të shihni pas filtrimit do të jenë të bazuara vetëm në kërkesat tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione