Shiten Pllacet ne Istog

Shitet nga: Flori 02 Dhj 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten pllacet ne Istog afer Restuarant Trofta,pllacet jan te ndara nga 5 ari dhe me infrastrukturë te plote.
Leaflet
Në fillim