Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dorëzim i biznesit të përpunuar Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dorëzim i biznesit të përpunuar,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Dorëzim i biznesit të përpunuar | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 18:42 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shitet Biznesi Kozmetike

10 500 EUR

15 Maj 18:05 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

ipet me qira

10 Maj 01:35 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Lokal me Qira 28 m2

200 EUR

05 Pri 09:32 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Program me % ose shitet

10 EUR

26 Mar 13:47 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Lokali ipet me qira

3 EUR

17 Jan 11:20 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shiten

100 EUR

06 Jan 16:16 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shitet butiku

8 000 EUR

10 Nën 20:41 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shitet biznesi

1 EUR

03 Nën 20:42 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shitet inventari per frizere

2 000 EUR

15 Sht 02:21 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

rafta

05 Sht 23:54 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shitet Biznesi

3 000 EUR

09 Korr 22:50 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shiten Raftat e perdort

250 EUR

23 Qer 01:17 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Inventari shitet

3 000 EUR

14 Qer 21:28 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

SHITET ZYRA

1 500 EUR

02 Pri 14:55 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Maqina xhamit

24 Shk 22:30 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Ipet Biznesi me qera i gatshem per pun

600 EUR

09 Shk 19:33 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Mobileri

22 Jan 16:54 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shiten

60 EUR

16 Jan 18:59 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shiten Ulset 3-2-1

350 EUR Price Reduced

13 Jan 13:37 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shitet Biznesi - Babyshop

29 Nën 12:06 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Traj te vjeter

04 Tet 11:34 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

SHITET GAZETA QKAKATRE.COM

1 000 EUR Price Reduced

20 Sht 19:38 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Serra - Sera me siperfaqe 47 ari

123 EUR

30 Gush 22:27 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Kasrijoti

80 EUR

01 Gush 13:34 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Playstation 4

30 Maj 02:20 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

195/65/R15

80 EUR

23 Maj 17:47 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Mjete pune per mishtore

06 Maj 17:13 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shitet arka 200 euro

200 EUR Price Reduced

11 Mar 10:30 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Shitet bisnesi , restaurant

24 000 EUR

23 Shk 19:45 Dorëzim i biznesit të përpunuar , Ferizaj

Oferta të bukura

5 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dorëzim i biznesit të përpunuar në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Dorëzim i biznesit të përpunuar | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione