Kastriot | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste

14 Shk 00:48 ,

Depo

1 500 EUR / muaj

30 Tet 19:08 ,

Lokal

130 EUR / muaj

29 Pri 11:38 ,

Lokal

1 000 EUR

11 Qer 09:42 ,

lokal me qera

200 EUR

19 Mar 14:02 ,

lokal me qera 140 metra

400 EUR / muaj

18 Jan 18:55 ,

Lokal me qira

1 000 EUR / muaj

07 Gush 23:09 ,

Lokal me qira

1 000 EUR / muaj

Në fillim