Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Holstein | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Biznes dhe punë | Kafshë në fermë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Holstein,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Holstein Të gjitha | Kafshë në fermë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Mar 15:51 Kafshë në fermë , Kastriot

viq holstein

350 EUR

15 Mar 11:32 Kafshë në fermë , Rahovec

Viq femer 4ditsh holstein-simentall

270 EUR

14 Mar 23:30 Kafshë në fermë , Rahovec

Viq femer 4ditsh holstein-simentall

270 EUR

21 Shk 23:12 Kafshë në fermë , Viti

Shes

17 Pri 18:18 Kafshë në fermë , Prishtinë

2 Mashkuj

05 Pri 21:58 Kafshë në fermë , Besianë

Viq mashkull

240 EUR

09 Jan 16:14 Kafshë në fermë , Besianë

Viq mashkull

250 EUR

19 Dhj 20:17 Kafshë në fermë , Prishtinë

viq i tamlit

270 EUR

08 Dhj 19:43 Kafshë në fermë , Prishtinë

Shitet viqi

270 EUR

30 Mar 17:48 Kafshë në fermë , Besianë

shiten 4 viqa mashkuj

09 Mar 17:19 Kafshë në fermë , Besianë

viqa te posalindur

29 Nën 17:59 Kafshë në fermë , Kastriot

Shitet Lopa

11 Korr 21:44 Kafshë në fermë , Gjakovë

Meshqerra

14 Pri 20:54 Kafshë në fermë , Vushtrri

viq

26 Dhj 21:43 Kafshë në fermë , Pejë

Lope

29 Tet 09:12 Kafshë në fermë , Burim

Shes lopët e fermes

1 EUR

29 Tet 08:51 Kafshë në fermë , Burim

Shes komplet lopët

1 EUR

17 Dhj 21:14 Kafshë në fermë , Malishevë

Lope

1 400 EUR

20 Tet 15:06 Kafshë në fermë , Pejë

Mshtjerra

850 EUR

05 Korr 16:53 Kafshë në fermë , Lipjan

Viqa

270 EUR

03 Korr 21:24 Kafshë në fermë , Burim

Viqa

06 Nën 12:23 Kafshë në fermë , Burim

Viqi nga Holstein

200 EUR

06 Nën 12:22 Kafshë në fermë , Burim

Viqi nga Holstein

200 EUR

16 Gush 15:13 Kafshë në fermë , Viti

Mushtjerr e lopve me pedigre gjermane

2 500 EUR

22 Qer 01:34 Kafshë në fermë , Ferizaj

shes lopen urgjent

990 EUR Price Reduced

12 Gush 23:27 Kafshë në fermë , Gjakovë

Lopë

13 Pri 19:48 Kafshë në fermë , Pejë

Lopet

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Holstein | Të gjitha | Kafshë në fermë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione