Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Minik - Kafshë në fermë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Minik , kategori Kafshë në fermë , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Minik Të gjitha | Kafshë në fermë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Dhj 12:37 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Fellne

1 EUR

28 Gush 16:39 Kafshë në fermë  ·  Shtime

Minik - ipet fal miniki

1 EUR

09 Korr 12:42 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Shes minik

50 EUR

20 Pri 18:22 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Belg

2 EUR

20 Pri 18:15 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Belg

2 EUR

20 Pri 18:13 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Belg

2 EUR

20 Pri 18:03 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

19 Pri 22:39 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belgmalinois

2 EUR

19 Pri 18:16 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

18 Pri 13:59 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

18 Pri 13:51 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

17 Pri 15:28 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

1 EUR

17 Pri 15:18 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

17 Mar 23:28 Kafshë në fermë  ·  Kaçanik

Minik

28 Dhj 14:39 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

20 Dhj 15:01 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

13 Dhj 15:38 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Shitet viqi 6 mujsh

01 Dhj 14:37 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Mzat 400kg

19 Nën 20:44 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Goma

2 EUR

19 Nën 20:44 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belgmalinois

2 EUR

12 Nën 12:22 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

10 Nën 23:07 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Shiten Desht 1 vjeqar edhe 10 mujsh

09 Nën 18:17 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

09 Nën 18:16 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Bub

2 EUR

01 Nën 20:21 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Shitet Mshtjerra 300kg

19 Tet 10:05 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

14 Tet 12:51 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

09 Tet 12:01 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

21 Sht 15:25 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

15 Sht 02:18 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

04 Sht 15:51 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

14 Gush 22:34 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Bikat

09 Gush 14:27 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

14 Korr 13:45 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

09 Korr 16:20 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Bandash

2 EUR

29 Qer 14:41 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

27 Qer 20:08 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Bub

2 EUR

29 Maj 16:18 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Brisk

1 EUR

10 Maj 12:20 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Bub

1 EUR

05 Maj 15:49 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

03 Maj 22:03 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

02 Maj 15:48 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

30 Pri 15:32 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

26 Pri 15:07 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

22 Pri 10:08 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belg

2 EUR

26 Shk 15:39 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Belgmalinois

2 EUR

03 Jan 07:41 Kafshë në fermë  ·  Gjakovë

Shitet Mushtjerra

12 Dhj 15:46 Kafshë në fermë  ·  Klinë

Shiten derra (thi)

12 Nën 05:34 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Minik

50 EUR

09 Sht 09:27 Kafshë në fermë  ·  Prishtinë

Brahama

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Minik | Të gjitha | Kafshë në fermë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione