Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje për Mjekësi në Shitje


Paisje për mjekësi në shitje. Kërko shpallje për blerjen dhe shitjen e paisjeve për mjekësi dhe gjej paisje stomatologjike, mikro motor, ultratingull, karrige dentare, shtrat medicinal, ultrazë Echo, makineri për prodhimin e oksigjenit, paisje për fizioterapi, motor kardiark. ultrazë dhe paisje tjera mjekësore të reja dhe të përdorura me çmime të volitshme në MerrJep.com.11 Pri 23:37 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Aparat per shtypje te gjakut

22 EUR Price Reduced

16 Mar 10:04 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Shitet Poltron Dentar Castellini 2500 Euro

2 500 EUR

14 Shk 11:46 Paisje për mjeksi  ·  Prizren

Ceragem masazh krevat

27 Jan 11:29 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Rafte per depo

30 EUR

30 Dhj 10:39 Paisje për mjeksi  ·  Gjakovë

Paisje dentare

27 Dhj 12:31 Paisje për mjeksi  ·  Gjilan

Shitet Ultrazëri Siemens

26 Dhj 15:29 Paisje për mjeksi  ·  Prizren

Shes dy karika Stomatologjike

20 Dhj 06:27 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Krevet per masazh

09 Dhj 11:25 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

SHES REKLAM E RE ME NDRIQIM DY ANET BARNATORE

380 EUR

05 Dhj 16:45 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Ultrazë Echo

2 500 EUR

30 Nën 19:18 Paisje për mjeksi  ·  Viti

Destilator

70 EUR

29 Nën 12:55 Paisje për mjeksi  ·  Gjilan

Aparat per qarkullimin e gjakut

90 EUR

24 Nën 22:29 Paisje për mjeksi  ·  Ferizaj

Shitet Poltron Dentar Castellini 2500 Euro

2 500 EUR

19 Tet 15:50 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Inventar per barnatore

300 EUR

16 Tet 12:43 Paisje për mjeksi  ·  Lipjan

Electrotherapy

450 EUR

16 Tet 11:58 Paisje për mjeksi  ·  Lipjan

Ultrasound

150 EUR

08 Tet 23:18 Paisje për mjeksi  ·  Gjilan

Sterilizator

270 EUR

06 Tet 17:19 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Mastë kundër dhimbjeve

10 EUR

29 Sht 23:45 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Aparat oksigjeni

350 EUR

27 Sht 22:10 Paisje për mjeksi  ·  Ferizaj

Shitet Karrika Stomatologjike

500 EUR

24 Sht 20:30 Paisje për mjeksi  ·  Ferizaj

Shitet Karrika Stomatologjike

500 EUR

14 Sht 07:12 Paisje për mjeksi  ·  Mitrovicë

Ene laboratorike

1 EUR

11 Sht 09:02 Paisje për mjeksi  ·  Fushë Kosovë

Reklama e barnatores

80 EUR

24 Gush 08:20 Paisje për mjeksi  ·  Shtime

Sterilizator mjetesh

10 EUR

20 Gush 11:00 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Paisje mjeksore

11 Gush 11:52 Paisje për mjeksi  ·  Gjilan

Paisje mjekesore per Laborator

1 EUR

25 Korr 10:59 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Masazhues per Koke

15 EUR

07 Qer 16:42 Paisje për mjeksi  ·  Gjakovë

Danfoss compact starter mcd 202

600 EUR

28 Maj 16:46 Paisje për mjeksi  ·  Burim

Shiten paisjet per medicin

28 Maj 06:18 Paisje për mjeksi  ·  Prishtinë

Karroce per te moshuar

50 EUR


Të gjitha llojet e paisjeve mjekësore në një vend. Kërko shpallje për paisje mjekësore në MerrJep.com dhe gjeni oferta me çmimet më të volitshme në treg. Blej nga komoditeti i shtëpisë dhe kontakto me blerësin apo shitësin potencial përmes tregut online më të madh në Kosovë.


Paisje për mjekësi në shitje


Gjej paisje të reja dhe të përdorura për mjekësi të të gjitha llojeve dhe markave të elektronikës me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg duke filluar nga paisje stomatologjike, mikro motor, ultratingull, karrige dentare, shtrat medicinal, ultrazë Echo, makineri për prodhimin e oksigjenit, paisje për fizioterapi, inventar për barnatore, motor kardiark. ultrazë dhe paisje tjera mjekësore në MerrJep.com.


Shit paisje mjekësore në MerrJep.com


Keni paisje mjekësore të reja apo të përdorura për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas për paisjen që dëshironi të shisni duke e ekspozuar atë në mesin e qindra blerësve potencial në kategorinë "Paisje për mjekësi".


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione