Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe inventar për restorane dhe kafene


Makina dhe inventar për kafene dhe restaturante në shitje. Kërko shpallje për shitje dhe blerje të makinave dhe inventarit per restaurante dhe kafene dhe gjej paisje për restorante, kuzhina profesionale, paisje për fast food, furra të ndryshme për restorante, aparat për waffle, tavolina dhe karrika, shankerica, frigorifer për pica dhe sallat, mixer, shank, peshore digjitale për kuzhina dhe shumë lloje tjera të paisjeve të ndryshme në MerrJep.com.
Dje 23:44 Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

mixsera te gjitha madhesit

Dje 23:44 Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

Maqin pe pica 40cm MATEKA

Dje 23:43 Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

Prerese e dynerit

Dje 23:41 Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

Shar per mish

Dje 23:40 Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

Maqin per grirjen e mishit

Dje 23:38 Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

Prerse te proshutes

Dje 23:25 Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

Maqin special per qebapa

Dje 23:22 Për restorane dhe kafene  ·  Pejë

Cung per mish +38349408329

Dje 20:43 Për restorane dhe kafene  ·  Prizren

Maqina per blur mish

550 EUR

Dje 18:25 Për restorane dhe kafene  ·  Fushë Kosovë

Mulli per kafe

170 EUR

Dje 17:05 Për restorane dhe kafene  ·  Prishtinë

Amy Deluxe High Red

130 EUR

Dje 17:05 Për restorane dhe kafene  ·  Prishtinë

AMY DELUXE AMIRS 302

130 EUR

Dje 17:05 Për restorane dhe kafene  ·  Prishtinë

Amy Deluxe High Blue

130 EUR

Dje 17:05 Për restorane dhe kafene  ·  Prishtinë

Shisha Amy Deluxe

135 EUR

Dje 11:57 Për restorane dhe kafene  ·  Prizren

Furre

Dje 11:57 Për restorane dhe kafene  ·  Prizren

Mikser i rii


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Kërko makina dhe inventar për makina dhe kafene në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju me çmimet më të volitshme në treg.


Makina dhe Inventar për restaurante në shitje


Përzgjedhje e madhe e makinerive dhe inventarit për restaurante. Gjeni ofertat më të mira për inventar dhe makineri të ndryshme si paisje për restorante, kuzhina profesionale, paisje për fast food, furra të ndryshme për restorante, aparat për waffle, frigorifer për pica dhe sallat, mixer, shank, peshore digjitale për kuzhina dhe shumëçka tjetër rreth restauranteve në MerrJep.com


Makina dhe inventar për kafene


Gjej makina dhe inventar për kafene me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për tavolina, karrika, shankerica, toster, aparat për kafe, frigorifer për pije, friz reklamues për pije, friz për ëmbëlsira dhe lloje tjera të makinerive dhe inventarit me çmimet më të volitshme në treg.


Shit makina dhe inventar për kafene dhe restaurante në MerrJep.com


Nëse posedoni makina po inventar të ndryshëm për kafene apo restaurante ju mund të regjistroni shpallje falas në MerrJep.com duke plotësuar formularin për shitje të makinerisë apo inventarit që dëshironi të shisni dhe gjeni blerësin potencial në mesin e 5300 shpalljeve për makineri dhe inventar për restaurante dhe kafene.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione