Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventar për Shitore dhe Butiqe


Makina dhe inventar për shitore dhe butiqe në shitje. Kërko shpallje për shitje dhe blerje të makinave dhe inventareve për shitore dhe butiqe dhe zgjedh inventar apo makineri ideale për shitoren apo butikun tuaj si peshore me barkod, arkë fiskale, makina për qepje, kolica për markete, varëse tekstili për butik. vitrina, rafte, kukulla për butik, inventar për bizhuteri, varëse spirale për rroba, raft për syze, pasqyrë dhe lloje të ndryshme të inventarit për shitore dhe butik.
Sot 18:59 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Reklam

5 EUR

Sot 12:33 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Arka per para

50 EUR

01 Dhj 02:12 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Kukulla per Butik

300 EUR Price Reduced

30 Nën 22:17 Për shitore/butiqe , Vushtrri

Inventar butiku

80 EUR

29 Nën 22:53 Për shitore/butiqe , Pejë

Cung i pllasikes per mish

28 Nën 16:07 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Reklama

24 Nën 03:38 Për shitore/butiqe , Gjilan

Arka-sirtar per pare

45 EUR Price Reduced

23 Nën 22:47 Për shitore/butiqe , Gjilan

Reklam Market

21 Nën 22:12 Për shitore/butiqe , Pejë

Maqin grirese per mish 42-she prodhim turk

790 EUR

19 Nën 15:37 Për shitore/butiqe , Lipjan

frigorifer per market

650 EUR

17 Nën 12:51 Për shitore/butiqe , Fushë Kosovë

Shitet shank

1 EUR

16 Nën 12:27 Për shitore/butiqe , Gjakovë

Shitet

2 EUR

15 Nën 06:26 Për shitore/butiqe , Prizren

Kuklla

13 Nën 11:14 Për shitore/butiqe , Prishtinë

Arke per para

50 EUR

09 Nën 16:01 Për shitore/butiqe , Ferizaj

Reklama me drite

65 EUR

09 Nën 15:53 Për shitore/butiqe , Ferizaj

KUTI PER ANKESA/PROPOZIME

30 EUR Price Reduced

07 Nën 17:47 Për shitore/butiqe , Fushë Kosovë

Makina te qepjes

700 EUR

02 Nën 20:07 Për shitore/butiqe , Gjakovë

Shiten raftat per butik

50 EUR

02 Nën 16:18 Për shitore/butiqe , Prizren

Tavolina dhe karriga

1 EUR

02 Nën 10:57 Për shitore/butiqe , Ferizaj

shiten frizat per pije

550 EUR

31 Tet 08:59 Për shitore/butiqe , Pejë

Arka per Marketa


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Kërko makina dhe inventar për shitore dhe butiqe në MerrJep.com dhe zgjedhni ofertat më të përshtatshme për ju dhe çmimet më të volitshme në treg.


Makina dhe Inventar për shitore


Gjej makina dhe inventar për shitore me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për peshore me barkod, arkë fiskale, frigoriferë, rafte për market, vitrin me ftohje, kacë, friza për ngrije, friz për ëmbëlsira, arka dhe lloje të ndryshme të makinerive dhe inventarëve në MerrJep.com.


Makina dhe Inventar për butiqe


Përzgjedhje e madhe e makinerive dhe inventarit për butiqe. Gjeni ofertat më të mira për inventar dhe makineri të ndryshme si varëse tekstili për butik. vitrina, rafte, kukulla për butik, inventar për bizhuteri, varëse spirale për rroba, raft për syze, pasqyrë dhe inventar apo makineri të ndryshme për butiqe të reja apo të përdorura me çmimet më të volitshme në treg.


Shit makina dhe inventar për butiqe & shitore


Nëse posedoni makina po inventar të ndryshëm për butiqe apo shitore ju mund të regjistroni shpallje falas në MerrJep.com duke plotësuar formularin për shitje të makinerisë apo inventarit që dëshironi të shisni dhe gjeni blerësin potencial në mesin e 1.591 shpalljeve për makineri dhe inventar për dyqan apo butik.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione