Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Inventar për Zyrë


Inventar dhe makina të ndryshme për zyrë në shitje. Kërko shpallje për makineri dhe inventar për zyrë dhe gjej printer, tavolina pune, karrika, sirtar, komod, fotokopje Ricoh, aparat për bidon uji, aparat i kafes, inventar për zyre, printer 3D, tavoline e bardhe 180x125, llogaritse elektrike, raft për libra dhe lloje tjera të makinave me çmime të volitshme në MerrJep.com.Sot 05:30 Për zyrë , Mitrovicë

tavolin per zyre

170 EUR

Dje 23:53 Për zyrë , Prishtinë

SHITEN 30 KARRIKA

38 EUR

Dje 23:53 Për zyrë , Prishtinë

SHITET TABELA PER MESIM

55 EUR

Dje 23:52 Për zyrë , Prishtinë

Banka me karrika

75 EUR

Dje 23:52 Për zyrë , Prishtinë

SHITEN DY BANKA SHKOLLORE

80 EUR

Dje 15:34 Për zyrë , Gjilan

Inventar per zyre

1 300 EUR Price Reduced

Dje 10:05 Për zyrë , Pejë

Invertor 500 dhe 1000

30 Sht 02:14 Për zyrë , Besianë

Paisje per Callcenter

1 800 EUR

29 Sht 13:08 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

40 EUR

29 Sht 13:08 Për zyrë , Prishtinë

Raft per zyre

29 Sht 13:08 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

29 Sht 13:07 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

29 Sht 13:07 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

29 Sht 12:46 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

29 Sht 12:46 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

29 Sht 12:46 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

29 Sht 12:46 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

50 EUR Price Reduced

29 Sht 12:45 Për zyrë , Prishtinë

Rafta per zyre

29 Sht 12:45 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

29 Sht 12:42 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

29 Sht 12:42 Për zyrë , Prishtinë

Tavolina per zyre

29 Sht 12:41 Për zyrë , Prishtinë

Tavolin per zyre

28 Sht 09:55 Për zyrë , Prishtinë

Korniz e xhamit

600 EUR

21 Sht 04:34 Për zyrë , Pejë

Shes Banakt

06 Sht 16:51 Për zyrë , Prizren

Printer

130 EUR

31 Gush 15:05 Për zyrë , Prishtinë

Invertor + Bateri

31 Gush 13:39 Për zyrë , Prishtinë

Rolleta


Eksploro gamën e gjerë të makinave dhe inventarit për zyrë që MerrJep.com ofron. Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e makinave dhe inventarit për zyrë nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Inventar dhe makina për zyrë në shitje


Jeni duke kërkuar inventar dhe makina për zyrë? Ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur. Eksploro gamën e gjerë të makinave dhe inventarit për zyrë që MerrJep.com ofron.


Gjej paisje të ndryshme si printer, tavolina pune, karrika, sirtar, komod, fotokopje Ricoh, aparat për bidon uji, aparat i kafes, inventar për zyre, printer 3D, tabelë e bardhe 180x125, llogaritëse elektrike, raft për libra dhe shumë paisje tjera për zyrë me çmimet më të volitshme në treg.


Shit makina dhe inventar për zyrë në MerrJep.com


Nëse keni makina apo inventar të reja dhe të përdorura për zyrë për të shitur, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.


E gjitha çfarë ju duhet është të regjistroni shpallje me infromacionet e duhura për paisjen që dëshironi të shisni dhe kështu ju do të gjeni blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për makina dhe inventar për zyrë në MerrJep.com.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione