Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Biznes dhe punë - Shiko shpallje për vende pune, shërbime, shitje me shumicë dhe më shumë

Kërkoni shpallje për biznese, shpallje pune, lokale me qera, shërbime të ndryshme, kafshë shtëpiake, makineri biznesi për industri të ndryshme si dhe oferta për blerje biznesi në gjithë Kosovën.


Pavarësisht se për cilën nga këto shërbime jeni të interesuar, MerrJep.com ju ofron mundësinë të filtroni shpalljet në bazë të nën kategorisë për të gjetur shpejt dhe lehtë punën ideale, objektin afarist apo gjërat tjera që ju kërkoni në mesin e mijëra shpalljeve për biznes dhe punë.


Sot 20:19
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Lokal me Qira në Qendër

650 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:19
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Lokal me Qira në Qendër

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:19 Kafshë në fermë  ·  Deçan

Rrotoballa te Sones

Sot 20:19 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Zyre me Qira ne Qender afer Hotel Swiss Diamond

350 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:19
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Lokal me Qira në Qendër

300 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:19
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Lokal me Qira në Qendër

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:18
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Lokal me Qira në Prishtinë

680 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:18 Shitore Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Leshohet Lokali me Qira Te Qafa, Rruga UCK- 20m2

420 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:17
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Lokal me Qira në Qendër

400 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:17 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Zyre me Qira ne Arberi( ish Dragodani)

380 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:14 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Lipjan

TENDA (SHATORA) KARRIKA TAVOLINA 044 461 358

Sot 20:13 Kafshë në fermë  ·  Mitrovicë

Shes viqin

Sot 20:13
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Lokal me Qira në Qendër

600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:13 Kafshë në fermë  ·  Kastriot

Bikat

Sot 20:12
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Prishtinë

Depo 400m² me #QIRA në Lebanë.

1 400 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 20:12 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Zyre me Qira ne Qender,rruga Rexhep Luci

450 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

Kategoria biznes dhe punë ofron shpallje të shumta që kanë të bëjnë me fushën e biznesit. Në këtë kategori lehtësisht mund të gjeni gjithçka çfarë ju kërkoni duke filluar nga lokale me qera, konkurse pune, biznese në shitje, shërbime të fushave të ndryshme dhe më shumë.


Shpallje pune brenda dhe jashtë Kosovës


Jeni duke kërkuar punë në fusha të ndryshme? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!

Në këtë kategori të MerrJep.com janë të listuara mijëra shpallje pune me orar të plotë, gjysmë orari, punë jashtë vendit dhe punë nga shtëpia në industri dhe pozita të ndryshme përfshirë agjent i shitjes, përkthyes shqip-anglisht, përkthyes gjermanisht-shqip, call center në gjuhën angleze, dizajn grafik, shofer, edukatore, infermiere dhe pozita tjera pune.


Makineri dhe inventarë për biznese


Kompletoni hapësirën e lokalit tuaj me makineri dhe inventarë cilësorë. MerrJep ju ofron një gamë të gjerë të makinerive dhe inventarit për biznese në shpalljet e postuara nga përdoruesit e faqes.

Shfletoni faqen tonë dhe gjeni makineri si furra për restorante, aparate kafeje, paisje për fast food, skara, inventarë për biznese përfshirë karrige, tavolina, shank deri tek inventari për zyre, shitore/butiqe, sallone bukurie dhe më shumë.


Lokale afariste në shitje dhe me qera


Gjeni hapësirën e përshtatshme afariste për biznesin tuaj në MerrJep.com -Kjo kategori ofron përzgjedhje të madhe të lokaleve afariste për shitje dhe me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën.

Kërkoni shpallje hapësira afariste dhe gjej lokale me qera, depo, zyre, objekte afariste, lokale, dyqane dhe trafika, depo dhe hapësira të ndryshme biznesore në gjithë Kosovën.


Regjistro shpallje për biznese dhe punë në MerrJep.com


Nëse keni ambiente biznesi, lokale afariste, depo apo inventarë për zyre apo nëse ofroni shërbime në industri dhe punëtori, platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të regjistroni shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për reklamimin e shërbimeve apo hapësirave afariste.


Regjistrimi i shpalljes për hapësirën afariste apo shërbimet që kompania juaj kryen, iu mundëson që biznesi juaj të shihet nga mijëra blerës potencial në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione