Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pastruse - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pastruse , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pastruse Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 23:37 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse per lokal

20 EUR

21 Pri 12:17 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

pastruse

24 Mar 16:45 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse me dite

07 Shk 10:56 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoji pastruse per lokali drogodan

01 Shk 14:57 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse me dite

13 Jan 20:26 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse me dite

21 Dhj 15:57 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkjo pastruse

17 Dhj 18:26 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

pastruse

29 Nën 23:06 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse per banese

15 EUR

27 Nën 06:54 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si pastruse

05 Tet 17:35 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

pastruse

05 Tet 17:27 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

pastruse

04 Tet 15:28 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse

22 Sht 14:02 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj nje pastruse

19 Sht 13:03 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj nje pastruse

11 Sht 10:44 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

kërkoj pastruse

20 Gush 11:10 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Mirembajtese / Pastruse

08 Gush 14:29 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Prishtinë

Pastruse e xhamit

3 900 EUR

16 Korr 06:45 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pashtruse per 1 muj

09 Korr 11:50 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse me dite

04 Korr 15:37 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse me dite

24 Qer 14:17 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse me dite

18 Qer 11:21 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse per shpi ne Cagllavic pran Binit

12 Qer 19:47 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse per motel

06 Qer 07:28 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Prishtinë

Pastruse

28 Maj 15:10 Shërbime  ·  Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse

14 Maj 23:38 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse

09 Maj 03:28 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse me dite

05 Maj 07:03 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse femra

25 Pri 18:48 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse me dite

24 Pri 19:06 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse me dite

21 Mar 15:58 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

pastruse

15 Mar 17:19 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

pastruse

13 Mar 07:52 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse

20 Shk 18:54 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si pastruse

05 Shk 19:10 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse per nji puntori te vogel

24 Jan 09:51 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kerkoj pastruse

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pastruse | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione