Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Industri dhe Prodhimtari - Kërko shpallje për vende të lira të punës në gjithë Kosovën


Pozita të lira pune në sektorin e industrisë dhe prodhimtarisë. Kërkoni konkurse për pozita të lira të punës dhe gjej punë si mjeshtër për prodhimin e dritareve, prodhim të mobileve, mjeshtër për dyer dhe dritare, saldues, monter, zdrukthtarë, magazinier, rrobaqepëse dhe vende tjera pune në industri dhe prodhimtari të shpallura në MerrJep.com.25 Pri 17:55 Industri dhe Prodhimtari , Pejë

kerkojm puntor

15 Pri 16:57 Industri dhe Prodhimtari , Pejë

kerkoj punetor

03 Mar 22:49 Industri dhe Prodhimtari , Ferizaj

Ofet pune

23 Shk 12:00 Industri dhe Prodhimtari , Pejë

kerkoj puntor

21 Shk 21:28 Industri dhe Prodhimtari , Ferizaj

Kerkoj puntor

20 Shk 15:21 Industri dhe Prodhimtari , Pejë

kerkoj puntor

20 Shk 12:40 Industri dhe Prodhimtari , Pejë

kerkoj puntor

16 Shk 09:59 Industri dhe Prodhimtari , Ferizaj

kerkoj puntor

15 Shk 17:23 Industri dhe Prodhimtari , Pejë

kerkojm puntor

13 Shk 09:48 Industri dhe Prodhimtari , Gjilan

Shiten


Kërko dhe regjistro shpallje pune në platformën MerrJep.com. Nëse jeni duke kërkuar punë në sektorin e industrisë dhe prodhimit platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje në shpalljet për pozita të lira të punës në sektorin e industrisë dhe prodhimtarisë.


Gjej punë në sektorin e Industrisë & Prodhimtarisë


Mundësi të shumta punësimi në shpalljet për punë në marketing dhe media. Kërko konkurse për vende të lira të punës në sektorin e industrisë dhe prodhimtarisë dhe gjej punë si mjeshtër për prodhimin e dritareve, prodhim të mobileve, mjeshtër për dyer dhe dritare, saldues, monter, zdrukthtarë, magazinier, rrobaqepëse dhe pozita tjera të ngjajshme të shpallura në sektorin e industrisë dhe prodhimtarisë.


Shpall punë në platformën MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompani industriale apo prodhimtari? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për punë në industri dhe prodhimtari.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione