Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Industri dhe Prodhimtari - Kërko shpallje për vende të lira të punës në gjithë Kosovën


Pozita të lira pune në sektorin e industrisë dhe prodhimtarisë. Kërkoni konkurse për pozita të lira të punës dhe gjej punë si mjeshtër për prodhimin e dritareve, prodhim të mobileve, mjeshtër për dyer dhe dritare, saldues, monter, zdrukthtarë, magazinier, rrobaqepëse dhe vende tjera pune në industri dhe prodhimtari të shpallura në MerrJep.com.08 Qer 21:13 Industri dhe Prodhimtari  ·  Prishtinë

Kerkojme puntor per fabrik

07 Maj 11:59 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

05 Maj 10:30 Industri dhe Prodhimtari  ·  Gjakovë

Vende Pune Ne Gjkakovë

313 131 EUR

27 Pri 14:38 Industri dhe Prodhimtari  ·  Prizren

Saldator

26 Pri 12:16 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

23 Pri 11:37 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

22 Pri 07:42 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

19 Pri 11:43 Industri dhe Prodhimtari  ·  Prishtinë

Kerkojme kuzhinjere per fabrik

14 Pri 21:20 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

07 Pri 13:20 Industri dhe Prodhimtari  ·  Gjakovë

Shofer B C C1E

02 Pri 05:40 Industri dhe Prodhimtari  ·  Viti

Makin e drurve

1 650 EUR

30 Mar 07:01 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

25 Mar 14:40 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

12 Mar 07:51 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

09 Mar 16:35 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Tra metal -- kerkoj ndihmes puntor

08 Mar 14:57 Industri dhe Prodhimtari  ·  Shtime

Shitet Betonjerk

08 Mar 14:54 Industri dhe Prodhimtari  ·  Shtime

Sillos 28 ton

06 Mar 19:03 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Rrethoja 2D & 3D

17 Shk 02:34 Industri dhe Prodhimtari  ·  Fushë Kosovë

Kerkohet punetor

05 Shk 17:41 Industri dhe Prodhimtari  ·  Prishtinë

INOX

18 Jan 17:11 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

17 Jan 11:24 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkoj puntor

04 Dhj 08:49 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

kerkojm puntor metal punues

04 Dhj 08:08 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

Kerkojm puntor

30 Nën 18:49 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

kerkoj puntor

03 Nën 16:24 Industri dhe Prodhimtari  ·  Pejë

kerkoj saldues dhe ndihmes puntor


Kërko dhe regjistro shpallje pune në platformën MerrJep.com. Nëse jeni duke kërkuar punë në sektorin e industrisë dhe prodhimit platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje në shpalljet për pozita të lira të punës në sektorin e industrisë dhe prodhimtarisë.


Gjej punë në sektorin e Industrisë & Prodhimtarisë


Mundësi të shumta punësimi në shpalljet për punë në marketing dhe media. Kërko konkurse për vende të lira të punës në sektorin e industrisë dhe prodhimtarisë dhe gjej punë si mjeshtër për prodhimin e dritareve, prodhim të mobileve, mjeshtër për dyer dhe dritare, saldues, monter, zdrukthtarë, magazinier, rrobaqepëse dhe pozita tjera të ngjajshme të shpallura në sektorin e industrisë dhe prodhimtarisë.


Shpall punë në platformën MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompani industriale apo prodhimtari? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për punë në industri dhe prodhimtari.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione