Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Marketing dhe Media - Pozita të lira pune

Pozita të lira pune në sektorin marketing dhe media.


Kërko konkurse për pozita të lira të punës dhe gjej punë si chat agent, SEO Copywriter, agjent i thirrjeve, digital marketing, agjent reklamimi, specialist marketingu, menaxher i rrjeteve sociale dhe shumë pozita tjera pune në Marketing dhe Media.

01 Nën 10:22 Marketing dhe Media , Pejë

Call Center Agent

04 Jan 17:49 Marketing dhe Media , Prishtinë

Kerkojm 50 puntorë

17 Dhj 00:06 Marketing dhe Media , Prishtinë

Pune online

09 Nën 14:38 Marketing dhe Media , Prishtinë

Pun ne Call Center

02 Gush 11:48 Marketing dhe Media , Prishtinë

Social Media Manager

10 EUR

01 Gush 23:31 Marketing dhe Media , Prishtinë

Social Media Manager

10 EUR

26 Pri 10:21 Marketing dhe Media , Prizren

Kerkojm Puntore

16 Pri 11:49 Marketing dhe Media , Prishtinë

Ofroj punë

Jeni duke kërkuar oferta pune në Marketing dhe Media? Shiko shpalljet me konkurse pune në MerJep.com dhe gjeni punën ideale për ju në mesin e qindra shpalljeve për punë në Marketing dhe Media.


Kërko punë në Marketing & Media


Mundësi të shumta punësimi në shpalljet për punë në marketing dhe media. Gjej konkurse pune në pozita të ndryshme si chat agent, SEO Copywriter, agjent i thirrjeve, digital marketing, agjent reklamimi, specialist marketingu, menaxher i rrjeteve sociale dhe pozita tjera të ngjajshme në sektorin e marketingut dhe medias.


Shpall punë në platformën MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për Marketing dhe Media? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për punë në marketing dhe media.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione