Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknologji informative - Pozita të lira pune në gjithë Kosovën

Pozita të lira punefushën e teknologjisë informative. Kërko konkurse pune dhe gjej punë si developer, web developer, programer, front-end developers, web developer për WordPress, full stack developer dhe pozita tjera pune në fushën e teknologjisë informative.

28 Jan 20:26 Teknologji informative  ·  Prishtinë

Software Tester

12 Dhj 20:38 Teknologji informative  ·  Prishtinë

Dizajn Grafil

26 Sht 09:42 Teknologji informative  ·  Gjilan

Roland UV LEF12, mimaki, Mimaki UV

4 500 EUR

11 Korr 17:04 Teknologji informative  ·  Prishtinë

IT- Deutschland

30 Qer 21:31 Teknologji informative  ·  Drenas

Punojm me Bager

10 Pri 08:37 Teknologji informative  ·  Prizren

SHES TIK TOKIN ME 11.800 FOLLOWERS

27 Mar 09:43 Teknologji informative  ·  Prishtinë

SHITET TIK TOKI ME 11.3K NDJEKES.

25 Mar 08:37 Teknologji informative  ·  Prizren

SHES TIK TOKIN ME 11.2 K FOLLOWERS

18 Korr 23:48 Teknologji informative  ·  Ferizaj

Toni

07 Qer 14:26 Teknologji informative  ·  Gjilan

paisje te reklamave

16 Maj 00:03 Teknologji informative  ·  Prishtinë

SEO expert

09 Maj 15:55 Teknologji informative  ·  Pejë

Kerkoj puntor salldues

14 Pri 17:49 Teknologji informative  ·  Prishtinë

PROGRAMER

01 Mar 17:25 Teknologji informative  ·  Ferizaj

Program Spiun per Android

70 EUR

01 Mar 17:23 Teknologji informative  ·  Ferizaj

Program Spiun per Android

70 EUR

15 Jan 03:20 Teknologji informative  ·  Burim

Operatore Ricerca

26 Dhj 21:15 Teknologji informative  ·  Prishtinë

Pune online

Keni njohuri në fushën e teknologjisë informative? Gjej punë në fushën e teknologjisë informative në shpalljet për oferta pune që MerrJep.com ofron.


Gjej punë në fushën e teknologjisë informative


Kërko oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në fushën e teknologjisë informative në MerrJep.com. Gjej punë si developer, web developer, programer, front-end developers, web developer për WordPress, full stack developer dhe pozita tjera të ngjajshme të publikuara në MerrJep.com.


Shpall konkurse pune falas në MerrJep.com


Jeni duke kërkuar punëtorë për kompaninë tuaj? Platforma MerrJep.com është platforma e duhur për ju. Shpall konkurs pune falas duke regjistruar shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme të pozitës që ju si kompani e ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione