Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vende të lira pune si shofer kamioni dhe autobusi

Oferta pune për shofer autobusi dhe shofer kamioni në Gjermani, Itali, Zvicër dhe Kosovë. Nëse jeni një profesionist me përvojë ose po filloni karrierën tuaj, kemi mundësi pune që përshtaten me aftësitë dhe përvojën tuaj.

Shfletoni faqen tonë dhe gjeni punë në shpallje pune për shofer të kategorive të ndryshme si C, C1, C-CE në transport dhe distribuim.

21 Mar 17:00 Transport dhe Distribuim  ·  Pejë

Kerkoj pun ne pej

12 Mar 05:15 Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Transport kosov shqiperi

06 Mar 20:27 Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Shofer te kategoris BCE

02 Jan 11:42 Transport dhe Distribuim  ·  Ferizaj

Kerkohet Monter per Mobilje

26 Dhj 22:59 Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Kërkojmë puntorë/vozitës

28 Nën 22:34 Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Specialist Zyre

28 Nën 21:59 Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Specialist Zyre

14 Nën 09:42 Transport dhe Distribuim  ·  Gjakovë

Shofer

01 Nën 19:57 Transport dhe Distribuim  ·  Besianë

Dru

45 EUR Price Reduced

13 Tet 05:53 Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Kerkoj shofer-vozites

06 Tet 23:58 Transport dhe Distribuim  ·  Prizren

Shofer

28 Sht 15:33 Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Kërkoj vozitës

28 Sht 10:21 Transport dhe Distribuim  ·  Prishtinë

Shofer kamioni

12 Sht 18:54 Transport dhe Distribuim  ·  Besianë

Shofer Fillestar kategoria C .

07 Gush 16:10 Transport dhe Distribuim  ·  Lipjan

Shesim dru

Oferta pune për shofer jashtë vendit


Nëse jeni duke kërkuar për vende pune si shofer jashtë shtetit, kontrolloni ofertat më të reja të punës për shoferë në vende të ndryshme. Në këtë kategori ka shumë mundësi për të gjetur punë në vende si Gjermania, Italia, Zvicra dhe Anglia.

Shfleto shpalljet në MerrJep dhe gjej punë si "shofer kamioni ne gjermani", "shofer kamioni në Itali", "shofer autobusi në Gjermani", "shofer kamioni në Zvicër", ose "shofer kamioni në Angli".

Shumë kompani po kërkojnë shoferë për transportin e mallrave dhe njerëzve brenda vendit dhe ndërkombëtarisht. Prandaj, nëse jeni të gatshëm për një aventurë të re dhe doni të gjeni një punë drejtimi jashtë shtetit, filloni të kërkoni postime pune dhe dërgoni CV-në tuaj. Kush e di ku do të ju çojë puna juaj e re si shofer!


Si të gjeni punë si shofer kamioni apo autobusi në MerrJep?


Nëse po kërkoni punë si shofer në Kosovë, mund të filloni duke kërkuar në seksionin e punës në Merrjep. Këtu janë disa këshilla për t'ju ndihmuar të gjeni punën e duhur.

Kërkoni "oferta pune shofer" në seksionin e punës në Merrjep. Kjo do të sjellë një listë me ofertat e punës aktuale për shoferë në Kosovë dhe jashtë vendit. Nëse kërkoni specifikisht punë si shofer kamioni, mund të kërkoni "punë shofer kamioni".

Mund të provoni edhe me kërkimin “njoftime pune shofer” në kutinë e kërkimit për të parë nëse ka ndonjë postim pune të rëndësishëm nga persona fizik apo kompani në shpalljet “kërkoj shofer” në MerrJep..

Sigurohuni që të lexoni përshkrimet e punës me kujdes dhe të kontrolloni që të përputheni me kërkesat para se të aplikoni. Kjo mund të përfshijë të pasurit e një leje shoferi të vlefshme, një periudhë të caktuar përvojë si shofer.

Nëse nuk gjeni asnjë ofertë pune të përshtatshme, mund të konsideroni postimin e një shpalljeje si "kërkoj punë shofer", “kërkoj punë shofer kamioni”, “kërkoj punë shofer merrjep”, “kerkoj punë shofer Kosovë" në Merrjep. Kjo mund t'ju ndihmojë të gjendeni më lehtë nga punëdhënësit që po kërkojnë shoferë.

Duke ndjekur këto këshilla dhe duke qëndruar të vendosur në kërkimin tuaj të punës, mund të rrisni shanset tuaja për të gjetur një punë të shkëlqyeshme si shofer në Kosovë nëpërmjet Merrjep.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione