Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 16:35 Prodhime ushqimore , Ferizaj

Shiten 50 thas miser 50 kg 14 ero

14 EUR

28 Maj 15:20 Të tjera , Ferizaj

Tastjera + munitor

27 Maj 09:26 Të tjera , Ferizaj

Tavolin vibruse. kallap

1 EUR

17 Maj 00:32 Veshje dhe Tekstil , Ferizaj

Shiten farmerka 1000 copa me shumic

8 EUR

12 Maj 16:43 Veshje dhe Tekstil , Ferizaj

Urgjent - Shitet Invertari-Urgjent

1 EUR

30 Pri 22:43 Të tjera , Ferizaj

SHITEN

6 EUR

28 Pri 16:59 Të tjera , Ferizaj

Shiten 1-1-2 te rejaa

350 EUR

14 Pri 21:35 Të tjera , Ferizaj

Shes shtrata per femij

95 EUR

12 Pri 20:57 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

shitet miser i bardh

08 Pri 16:41 Të tjera , Ferizaj

Shiten tush kabinat komplet

04 Pri 16:19 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

03 Pri 23:25 Të tjera , Ferizaj

Shiten tavolina karriga

03 Pri 10:43 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

02 Pri 13:01 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Shitet Misri

16 EUR

01 Pri 16:03 Të tjera , Ferizaj

shiten pasqyret 40€ copq

01 Pri 12:51 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

31 Mar 10:25 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

30 Mar 10:46 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

29 Mar 09:34 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

27 Mar 11:05 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

24 Mar 20:41 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

21 Mar 22:16 Të tjera , Ferizaj

Shiten

50 EUR

18 Mar 11:26 Të tjera , Ferizaj

shiten

15 Mar 20:03 Të tjera , Ferizaj

shiten

09 Mar 22:56 Të tjera , Ferizaj

Folija per dritare

09 Mar 22:29 Të tjera , Ferizaj

shiten pasqyret me qmim 45€ copa

45 EUR

05 Mar 21:04 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Bime Aloe Vera

1 EUR

28 Shk 04:48 Prodhime ushqimore , Ferizaj

Mjalt

12 EUR

27 Shk 08:52 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

25 Shk 20:39 Prodhime ushqimore , Ferizaj

Mjalt

12 EUR

24 Shk 00:57 Të tjera , Ferizaj

shiten pasqyret kauqi komodat

45 EUR

23 Shk 09:03 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

21 Shk 15:52 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

21 Shk 15:28 Të tjera , Ferizaj

Shiten artikujt

16 Shk 08:57 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

14 Shk 10:52 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

12 Shk 09:06 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

10 Shk 21:03 Prodhime ushqimore , Ferizaj

Mjalt Origjinale

15 EUR

10 Shk 15:06 Veshje dhe Tekstil , Ferizaj

BRIKET PER NGROHJE

08 Shk 08:59 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Shes san

1 234 EUR

05 Shk 20:19 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

02 Shk 18:49 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

01 Shk 14:48 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

31 Jan 18:39 Të tjera , Ferizaj

shiten

40 EUR

29 Jan 02:17 Prodhime ushqimore , Ferizaj

Pelet

280 EUR Price Reduced

25 Jan 14:53 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione