Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitje dhe blerje të produkteve ushqimore me shumicë


Gjej shpallje për shitje dhe blerje të produkteve ushqimore. Shiko shpalljet për shitje me shumicë të produkteve ushqimore dhe gjej mjaltë, pasul, raki molle, vaj ulliri, arra të pa qeruara, raki të kumbullës, djath, djath dele, vezë fshati, patate, miell dhe prodhime tjera ushqimore.Dje 11:18 Prodhime ushqimore  ·  Pejë

4 Shisha 100€

100 EUR

28 Mar 09:47 Prodhime ushqimore  ·  Prishtinë

Shesim Tartuf te bardhe

1 100 EUR

20 Mar 13:53 Prodhime ushqimore  ·  Prishtinë

Proteina

15 EUR

18 Mar 13:00 Prodhime ushqimore  ·  Viti

Shitet miser i bardhë

20 EUR

14 Mar 01:37 Prodhime ushqimore  ·  Prishtinë

Sunflower Golden Fry

2 EUR

13 Mar 07:17 Prodhime ushqimore  ·  Malishevë

Miell

3 700 EUR

04 Mar 17:21 Prodhime ushqimore  ·  Pejë

21 Rrotoballa ka 700kg shiten

1 EUR

27 Shk 18:53 Prodhime ushqimore  ·  Pejë

Shes paketa

10 Shk 12:00 Prodhime ushqimore  ·  Dardanë

Raki shpije 100%

03 Shk 18:06 Prodhime ushqimore  ·  Skenderaj

Mjalt

31 Jan 01:42 Prodhime ushqimore  ·  Shtime

Miser / Kallamoq

28 Jan 17:29 Prodhime ushqimore  ·  Shtime

Miser i bardh

20 EUR

28 Jan 09:29 Prodhime ushqimore  ·  Zubin Potok

Paisje per furra buke

4 500 EUR

27 Jan 15:48 Prodhime ushqimore  ·  Shtime

Miser / Kallamoq

18 Jan 05:19 Prodhime ushqimore  ·  Klinë

Shes kallamoq te bardh me 7 rena

20 EUR

18 Jan 05:19 Prodhime ushqimore  ·  Klinë

Kallamoq i bardh

20 EUR

17 Jan 12:51 Prodhime ushqimore  ·  Viti

Miser ( Kallamoq) me Boqë e pa Boq

16 Jan 19:12 Prodhime ushqimore  ·  Lipjan

Arra

3 EUR

14 Jan 21:57 Prodhime ushqimore  ·  Gjakovë

Flija Me porosi

03 Jan 15:41 Prodhime ushqimore  ·  Pejë

donxhi san

2 EUR

29 Dhj 12:06 Prodhime ushqimore  ·  Lipjan

Patate (kumpira) AGRI

1 EUR

20 Dhj 15:56 Prodhime ushqimore  ·  Kastriot

Duj

2 EUR

28 Nën 08:03 Prodhime ushqimore  ·  Viti

shitet limoni 5 vjeqar

22 Nën 05:15 Prodhime ushqimore  ·  Malishevë

Arra ne shitje

3 EUR

21 Nën 21:26 Prodhime ushqimore  ·  Malishevë

Shiten arrat

3 EUR

21 Nën 11:29 Prodhime ushqimore  ·  Klinë

Miser i bardh

1 EUR

19 Nën 05:04 Prodhime ushqimore  ·  Prishtinë

Produkte

17 Nën 13:36 Prodhime ushqimore  ·  Therandë

Pajisje per FURR

12 000 EUR

16 Nën 15:40 Prodhime ushqimore  ·  Besianë

Turrshi

1 EUR

16 Nën 06:24 Prodhime ushqimore  ·  Gjakovë

Miser i kuq

14 EUR

14 Nën 11:51 Prodhime ushqimore  ·  Burim

Kollomoq (misër)

14 Nën 00:54 Prodhime ushqimore  ·  Pejë

Kollomoq (misër) i sivjetit

12 Nën 21:50 Prodhime ushqimore  ·  Gjilan

Med od bagrem

09 Nën 04:50 Prodhime ushqimore  ·  Skenderaj

Molla bio 0.70€, mjalt 100% original 20€ kg.

1 EUR

07 Nën 02:58 Prodhime ushqimore  ·  Gjakovë

Suxhuk Gjakove

30 EUR

03 Nën 11:05 Prodhime ushqimore  ·  Fushë Kosovë

Raki Thane

4 800 EUR

03 Nën 11:04 Prodhime ushqimore  ·  Prizren

Limonada Syrup orgjinal

32 EUR

02 Nën 14:36 Prodhime ushqimore  ·  Vushtrri

Shiten kempt me shumic dhe pakic

1 EUR

19 Tet 15:18 Prodhime ushqimore  ·  Skenderaj

She's arra

3 EUR

10 Tet 02:57 Prodhime ushqimore  ·  Malishevë

Mjalt origjinale

03 Tet 17:24 Prodhime ushqimore  ·  Prishtinë

Mjedrra

3 EUR

27 Sht 15:18 Prodhime ushqimore  ·  Lipjan

Patate kumpira AGRI


Jeni duke kërkuar për blerje të prodhimeve ushqimore me shumicë?


MerrJep.com iu ofron mundësi të bleni prodhime ushqimore me shumicë. Filtroni shpalljet apo shënoni në kutinë e kërkimit prodhimet ushqimore të cilat i kërkoni dhe gjeni ato me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Prodhime ushqimore me shumicë në shitje


Eksploro gamën e gjerë të mallrave me shumicë të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron. Gjej prodhime ushqimore me shumicë duke filluar nga mjaltë, pasul, raki molle, vaj ulliri, arra të pa qeruara, raki të kumbullës, djath, djath dele, vezë fshati, patate, miell, tërshërë, kallamoq, molla, qepë, kunguj, ajvar dhe ushqime tjera bio nga qytete të ndryshme të Kosovës.


Shit prodhime ushqimore në MerrJep.com


Nëse keni prodhime ushqimore me shumicë për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për ushqimet që doni të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për shitje-blerje të prodhimeve ushqimore me shumicë në gjithë Kosovën.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione